Sterotek Film

Sterotek Film on Eesti tootmisüksus, mis on spetsialiseerunud dokumentaal-, muusika- ning korporatiivfilmidele. Soovime rääkida inimlikke lugusid, jäädvustada Eesti kultuuriajalugu ning tutvustada seda laiale maailmale. Meie meeskond koosneb oma ala tippudest, kes mitte ainult ei tee kvaliteetset tööd, vaid armastavad seda mida nad teevad.

Tehtud tööd

Dokumentaalfilm „Eesti muld ja Eesti Ruja” (2017)

Filmis saavad sõna kõik laval käinud Ruja liikmed ning nendega koos musitseerinud muusikud ja solistid. Tegemist on ainulaadse võimalusega piiluda Ruja proovisaali ja lavatagustesse, saada aimu kuidas Eesti roki rajaleidja oma legendistaatusesse jõudis.

Dokumentaalfilm „Ruja – Keelatud” (2017)

2016. aastal salvestas Rein Rannap koos Kristjan Kannukese ja rokkbändiga Ruja varased laulud. Tegemist oleks võinud olla Eesti esimese rokkalbumiga, kui Rujal oleks lubatud 70-ndate alguses salvestada ja selline plaat välja anda. Muusikalises dokumentaalfilmis põimuvad Rein Rannapi meenutused Ruja algusaastatest ja albumi salvestusprotsess stuudios.

Tallinna Poistekoori kontsert Niguliste kirikus (2017)

Tallinna poistekoori traditsiooniline kontsert dirigent Lydia Rahula juhatamisel salvestati Tallinna Niguliste kirikus 26. detsembril 2017. aastal.

E-pood

Filmis saavad sõna kõik laval käinud Ruja liikmed ning nendega koos musitseerinud muusikud ja solistid. Tegemist on ainulaadse võimalusega piiluda Ruja proovisaali ja lavatagustesse, saada aimu kuidas Eesti roki rajaleidja oma legendistaatusesse jõudis.

Meeskond

Tarvo Mölder

tarvo@sterotek.ee

Margus Malm

margus@sterotek.ee

Kaidi Klein

kaidi@sterotek.ee

Greete Rüütmann

greete@sterotek.ee

Eero Nõgene

eero@sterotek.ee

Aleksander Ots

aleksander@sterotek.ee

Kontakt

Sterotek Film

Sõpruse pst. 151
13417 Tallinn, Estonia
info@sterotek.ee